Plakát Miss Annie & Miss Sofia

MM105

Dostupnost: Skladem

Nové

2 ks

1 013 Kč

1 350 Kč vč. DPH

-25%

Více informací

Balení obsahuje 1x obrázek Miss Annie a 1x obrázek Miss Sofia. Obrázky jsou natištěny na mátný papír Munken Polar Rough s gramáží 200g. Tento druh papíru má výbornou barevnou stálost, proto se perfektně hodí pro reprodukci akvarelů.

Kdo je Miss Annie?

V Ptačím království se kdysi narodila krásná slečna Annie. Annie se však narodila bez křídel, což je v Ptačí zemi velmi složité a je potřeba obrovské vnitřní síly. Při narození ji pro ochranu věnovali velikého orla, který jí má pomáhat a doprovázet na jejích cestách. Jednoho dne byli na obloze spatřeni dva obrovští ptáci. Ukázalo se, že slečna Annie se může kdykoliv proměnit v překrásnou orlici. A tak se Annie stala nejstatečnějším orlem, které kdy království mělo.

Kdo je Miss Sofia?

Slečna Sofia je mnohem menší než ostatní obyvatelé Ptačího království. Byla zachráněna rodinou vrabců, když byla nucena uprchnout ze své vlasti. Od té doby žila se svou novou rodinou v ptačím hnízdě v koruně obrovské vrby. Sofia stále přemýšlela nad svými kořeny, nicméně svou rodinu milovala natolik, že dělala vše proto, aby mezi ostatní zapadla.

Materiál: matný papír s gramáží 200 g

Rozměry: 18 x 24 cm

Parametry

Rozměry 18cm x 24cm
Počet kusů 2 ks
Dodavatel Mrs. Mighetto

Ostatní také koupili