Slavíme 7. narozeniny se slevou -25 % na VŠE

Kameninová váza Omaggio Circulare - 31 cm

Kód: KD513
Akce
Neohodnoceno
1 990 Kč –25 %
Kameninová váza Omaggio Circulare - 31 cm
1 990 Kč –25 % 1 492 Kč 1 233 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ikonická váza Omaggio se vrací v podobě, která nejen oslavuje krásu, ale také zodpovědně využívá zdroje. Nová Omaggio Circulare využívá zbytky materiálů z předchozí výroby, které by jinak skončily jako odpad. Tímto se váza stává součástí udržitelného designu, snižujícího negativní vliv na životní prostředí.

Tvar Omaggio zůstává věrný svému původnímu stylu s jemnými organickými liniemi, které jsou symbolem moderní klasiky. V této nové edici, nazvané Circulare, designérky Ditte Reckweg a Jelena Schou Nordentoft společně s designovým studiem Stilleben představují inovativní přístup k materiálům.

Omaggio Circulare přináší zcela nový vzhled. Má rafinovaný dvoudílný design s rustikálním vrškem v přírodní šedé barvě, získané z recyklovaných materiálů, a ručně malovanou antracitovou spodní částí, která dodává váze kontrast a stabilitu.

* Vzhledem k povaze recyklovaného materiálu se v keramice může vyskytovat jemné stínování. Místy se mohou objevit také drobné rýhy či tečky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vázy
Značka: Kähler Design
Barva: Tmavě šedá
Materiál: Kamenina
Průměr: 19 cm
Výška: 31 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dánská značka Kähler je jedna z nejstarších skandinávských značek, která se zabývá tradiční výrobou keramiky. Tato tradice je dlouhá již téměř 180 let. Značku Kähler tak můžeme řadit mezi absolutní špičku dánského designu. Všechny produkty jsou ručně vyráběny s tou největší pečlivostí. Každý kousek má jedinečný design, který v sobě ukrývá nadčasovost. Díky tomu se z každé vázy či hrníčku budete těšit dlouhá léta. Zakladatelem této značky je Herman Joachim Kähler, který v roce 1839 začal s výrobou keramických kuchyňských doplňků. Později se jeho syn jménem Herman August Kähler začal specializovat především na precizní výrobu uměleckých váz. Jak se ukázalo, tento krok byl velmi úspěšný a značka Kähler se tak téměř okamžitě stala jedničkou v oblasti výroby keramiky. Na jeho počest bylo vytvořeno logo s monogramem HAK, které od té doby zdobí každý kousek z dílny Kähler.