Cooee Design se slevou - 20 % až do 30.4. 2024

Stolní lampa Lyngby Fitting - White

Kód: LP130
Neohodnoceno
3 398 Kč 2 808 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lyngby Porcelæn díky precizní ruční výrobě, vysoké kvalitě a nádhernému čistému stylu patří k nejvyhledávanějším bytovým doplňkům. Unikátní linie odkazují k tradiční dánské keramice z 30. let 20. století a zároveň dokonale propojují moderní provedení a funkčnost. Tento design nebyl nikdy zapomenut a jeho otisk se dnes odráží v každém kousku. Lyngby porcelán se stal skutečnou ikonou bytového designu. 

Stolní lampa Lyngby Fitting má velmi atraktivní vzhled. Propojuje oblíbený retro styl s moderním designem. Dekorativní žárovka dodává lampě na estetičnosti. Pro Lyngby ji navrhl talentovaný dánský designér Dane Philip Bro Ludvigsen. Je vyrobena v bílém provedení s lesklou glazurou a typickými rýhami, které jsou nedílnou součástí jedinečného vzhledu porcelánu Lyngby. Lampa je dodávána bez žárovky

Údržba: Jedná se o ručně vyrobený produkt, proto doporučujeme pouze ruční mytí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lampy a lucerny
Značka: Lyngby Porcelæn
Barva: Bílá
Materiál: Porcelán
Průměr: 7 cm
Výška: 11 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Minimalismus, čistý a jednoduchý styl, vysoká kvalita a precizní ruční výroba. To je Lyngby Porcelæn. Historie této dánské značky šahá až do roku 1936, kdy byla zahájena výroba porcelánového nádobí a váz v Lyngby. I přesto, že v roce 1969 došlo k ukončení provozu, design tohoto porcelánu nebyl zapomenut. Jeho otisk se dnes odráží v každém kousku. The Danish Porcelain Manufactory obnovila svou činnost v roce 2012 a designové dědictví porcelánu Lyngby tak mohlo pokračovat. Dnes patří produkty této značky k nejvyhledávanějším ikonám designu. Každý z nich si na spodní části nese ručně vytištěný monogram, jež je zárukou pravosti.