Svícen Orangery Spring Leaf - 9,5 cm

Kód: KD486
Neohodnoceno
1 070 Kč 884 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Série Orangery od dánských designérů z Kähler Design je novinkou, která je inspirována tzv. oranžérií. Oranžérie je prvek zahradní architektury, která má svůj původ v renesanční Itálii a vyznačuje se velkými prosklenými okny či arkádami. Keramický svícen s přírodní glazurou v elegantním šalvějovém odstínu Spring Leaf má úzké dno s místem pro jednu čajovou svíčku. Na svícnu lze pozorovat ručně vyřezávaná okénka a poletující ptáky v různých tvarech, které zdobí vnějšek svícnu. Každým okénkem prosvítá jemné světlo svíčky a vytváří tak příjemnou a hřejivou atmosféru.

Upozornění: Svícny Orangery mohou být od zapálených svíček velmi horké, proto je během přemisťování držte za jejich spodní okraj. 

Údržba: Doporučujeme pouze ruční mytí jemným hadříkem. Zaschlý vosk lze odstranit horkou vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svícny
Značka: Kähler Design
Barva: Zelená
Materiál: Keramika
Průměr: 9,5 cm
Výška: 7,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dánská značka Kähler je jedna z nejstarších skandinávských značek, která se zabývá tradiční výrobou keramiky. Tato tradice je dlouhá již téměř 180 let. Značku Kähler tak můžeme řadit mezi absolutní špičku dánského designu. Všechny produkty jsou ručně vyráběny s tou největší pečlivostí. Každý kousek má jedinečný design, který v sobě ukrývá nadčasovost. Díky tomu se z každé vázy či hrníčku budete těšit dlouhá léta. Zakladatelem této značky je Herman Joachim Kähler, který v roce 1839 začal s výrobou keramických kuchyňských doplňků. Později se jeho syn jménem Herman August Kähler začal specializovat především na precizní výrobu uměleckých váz. Jak se ukázalo, tento krok byl velmi úspěšný a značka Kähler se tak téměř okamžitě stala jedničkou v oblasti výroby keramiky. Na jeho počest bylo vytvořeno logo s monogramem HAK, které od té doby zdobí každý kousek z dílny Kähler.