Úložný koš Ribbon - Black

Kód: MN216
Neohodnoceno
7 680 Kč 6 347 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento úložný koš Ribbon z dílny dánské značky MENU vzešel ze spolupráce s návrhářským duem Norm Architects. Inspirací jim byl tradiční proutěný koš, kterému dali zcela nový význam, avšak podstata zůstala stejná. Koš upoutá vaši pozornost díky své elegantní siluetě a zaobleným křivkám, jež dokonale podtrhávají jeho samotnou krásu. Ribbon je precizně vyroben z lakované oceli a je opatřen kovovými pásy, které usnadňují jeho přenášení. Na spodní straně má koš kožené polstrování, což mu přidává na exkluzivitě a je vyvýšen na silikonových nožkách pro lepší stabilitu a ochranu podlahy. Koš je přitažlivý svým grafickým znázorněním a zcela jistě bude praktickým doplňkem, který využijete k uložení časopisů, knih a bytového textilu. 

Údržba: Doporučujeme otírat pouze vlhkým hadříkem. 

TIP: Nahlédněte pod ruce proslulým designérům, kteří spolupracují s dánskou značkou MENU a nechte se okouzlit vysoce kvalitním a nadčasovým designem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koše
Značka: Audo
Barva: Černá
Materiál: Ocel, kůže
Průměr: 40,7 cm
Šířka: 60,7 cm
Výška: 30,3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Červen roku 2023 se navždy vepíše do paměti všem milovníkům moderního, minimalistického designu a skandinávské klasiky. Tato chvíle patří ikonickým značkám MENU a by Lassen, jejichž spojením vzniklo Audo Copenhagen.

Audo Copenhagen v sobě spojuje tradiční dánské hodnoty s moderním přístupem k designu, a tak vytváří prostředí, které okouzluje nejen svou elegancí, ale i svým jedinečným příběhem, jež se dotýká všech našich smyslů. Nábytek, osvětlení i bytové doplňky jsou pečlivě navrženy s důrazem na detail, kvalitu a funkcionalitu. Audo Copenhagen ale není jen o designu. Je to také prostor, který spojuje umělce, designéry a nadšence z celého světa. Tento prostor slouží jako platforma pro sdílení myšlenek, inspiraci a tvůrčí spolupráci. Nechte se pozvat do světa plného inovace, kde se minimalismus a funkčnost setkávají s emocionální silou a kreativitou.