Výrobník sycené vody Brus - Steel

Kód: ST203
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Stelton
5 380 Kč 4 446 Kč bez DPH
červen 2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záleží vám na udržitelnosti a životním prostředí? Pak vás jistě potěší nový výrobník sycené vody Brus od dánské značky Stelton. S tímto karbonátorem a opakovaně použitelnými lahvemi si vyrobíte vlastní perlivou vodu, čímž odlehčíte přírodě a ušetříte mnoho zbytečných plastů. Jedinečný válcovitý design je rukopisem značky Stelton a stojí za ním dánský designér Søren Refsgaard. Karbonátor je stylově ukryt v ultratenké nádobě na CO2, jejíž vrchol zdobí tlačítko pro sycení oxidem uhličitým. Intuitivně s ním lze otáčet ve směru či proti směru hodinových ručiček. Po směru nastavíte úroveň sycení přesně tak, jak to máte rádi a proti odpojíte láhev od přístroje. S perlivou vodou vykouzlíte během chvilky hned několik osvěžujících domácích limonád nebo drinků, které nadchnou rodinu i přátele. 

* Součástí výrobníku sycené vody je také 1 ks lahve Brus. Na MILKY najdete výrobník exkluzivně hned ve třech barevných odstínech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konvice a termosky
Značka: Stelton
Barva: Stříbrná
Materiál: Nerezová ocel, plast
Délka: 22 cm
Šířka: 11,5 cm
Výška: 42 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Před téměř 60 lety založili dva nejlepší přátelé Nielse Stellan Høm a Carton Madelaire firmu Stelton, jež je známá po celém světě ikonickým nádobím a doplňky do domácnosti. Dokonalé propojení funkčnosti, kvality a estetična se odráží v každém jejich kousku. Stelton se právem řadí mezi hlavní představitele dánského designu.