Dálkový ovladač k LED svíčkám Ester & Erik
Kód: ER162Související produkty
Detailní popis produktu
Dopřejte si maximální pohodlí a ovládejte hřejivou atmosféru svého domova doslova na jedno kliknutí. Tento originální dálkový ovladač je navržen speciálně pro LED svíčky značky Ester & Erik a umožní vám plně využít jejich moderní funkce.
-
Hromadné i individuální nastavení: Jedním ovladačem můžete pohodlně ovládat klidně i několik LED svíček najednou.
-
Chytrý časovač se 4 režimy: Už se nemusíte starat o to, zda jste svíčky před spaním nebo odchodem z domova zhasli. Ovladač nabízí automatické vypnutí po 4, 6, 8 nebo 10 hodinách.
Vytvořte si dokonalou, ničím nerušenou pohodu a nechte se okouzlit věrnou imitací plápolajícího plamínku bez jakýchkoliv starostí.
Praktický tip pro dlouhou životnost baterie: Pokud svíčku zhasnete pomocí dálkového ovladače, zůstává v tzv. pohotovostním (stand-by) režimu, ve kterém stále dochází k minimálnímu odběru energie. Pokud plánujete nechat svíčky zhasnuté delší dobu a chcete maximálně šetřit kapacitu baterií, doporučujeme je vypnout ručně spínačem na jejich spodní straně.
Do dálkového ovladače jsou určeny dvě baterie AAA (nejsou součástí balení).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky ke svíčkám |
|---|---|
| Značka: | Ester & Erik |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Délka: | 10 cm |
| Šířka: | 3,5 cm |
| Hloubka: | 1,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ester & Erik je rodinná firma, která vznikla v roce 1987 v Dánsku. Jejich svíčky jsou vyráběny z vosku, knotu a barev té nejlepší kvality. Knot je ze 100% čisté bavlny, barva i lak jsou vyráběny na vodní bázi, tudíž neobsahují aceton ani anilin. V Ester & Erik sledují aktuální trendy a spolupracují s řadou designérů. V jejich nabídce najdete svíčky nevšedních barev vhodných pro jakoukoliv náladu, roční období nebo událost.
| Výrobní společnost : | Ester & Erik A/S |
|---|---|
| Adresa : | Bergsøesvej 23, 8600 Silkeborg, Dánsko |
| E-mail : | info@ester-erik.dk |
