Tento týden DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 500 Kč/25 €

EVA SOLO v kuchyni u Kajastef

Ne všechny produkty, které MILKY nabízí, mají k dispozici fotografie, které dobře popisují jejich krásný design v reálné podobě, a tak jsem poporosila Klárku Kajastef, aby pro MILKY některé z nich nafotila.

Klárka produky z kolekce Nordic Kitchen od Eva Solo ve své kuchyni používá už několik let, a to, že tak dobře odolaly času, je jistou garancí jejich kvality. Inspirujte se na fotografiích a přečtěte si, co k nim napsala:

"Není tajemstvím, že se mi v bydlení líbí černé doplňky a musíte uznat, že v kontrastu se světlým interiérem vypadají skvěle (jen se to nesmí přepísknout). Ty do kuchyně jsem našla už před pár lety u značky Eva Solood té doby postupně přidávám nové a nové kousky a vytvářím si vlastní kolekci Nordic Kitchen. Tak se tahle úžasná řada, respektující zásady minimalismu, pohrávající si s černou barvou doplněnou o dřevo, jmenuje.


Já osobně mám hrozně ráda Toolbox na vařečky, což je nenápadná a přitom praktická a stylově vypadající věcička, která nebude nijak hyzdit žádnou linku. Naopak ji ozdobí a nabídne při vaření pomocníky, kteří budou celou dobu po ruce. Musím taky velice pochválit hrnce, které Eva Solo nabízí. I když připomínají litinu, jsou vyrobeny z hliníku, takže jsou lehké na manipulaci a přitom extrémně dobře vedou teplo. Povrch se velice snadno čistí a při vaření vyžadují jen malé množství tuku. Rendlík s krásnou dřevěnou rukojetí je doslova "eye catcher".

KDP_7101

KDP_7129_2

Uchvátil mě taky černý džbán s dřevěnou rukojetí, která výborně padne do ruky. Má krásný kompaktní design a dá se použít na vodu, limonády a dokonce i teplé nápoje. Při stolování s černými talíři vypadá moc hezky.

KDP_7095b

Pokud dáváte přednost sklu, sáhnete pro servírování vody asi raději po karafě v jednoduchých tvarech. I Eva Solo má jednu krásou v nabídce s prozaickým názvem Silhoutte. S dřevěným špuntem je neuvěřitelně roztomilá a já musím přiznat, že u nás je v permanenci téměř pořád.

KDP_7112

K uložení potravin dobře fungují skleněné dózy, a když kolekce Nordic Kitchen nabídla tyhle v zeleně kouřovém skle, přidala jsem je hned na svůj wish list. Jsou jednoduše nádherné. Opět je doplňuje dřevěné víčko, tantokrát spojené s dózou proužkem kůže, která zajistí, že se vám uzávěr nikdy nikam nezatoulá. Vypadají stejně skvěle sólo, jako ve skupince menší/větší pohromadě.

KDP_7089

Dalším kouskem, který stojí za pozornost, je menší organizér s držadlem s dřevěným dnem - to jej perfektně doplňuje a řekla bych, že jej pozvedá nad jiné produkty stejného typu. I když je vyrobený z plastu, nevypadá vůbec lacině a hlavně je funkční. Hned jsem do něj umístila sirupy od Nicolase Vahého, kterými si občas rozmazluju kafe:))), ale dá se v něm na stůl přinést třeba mléčenka s cukřenkou - fantazii se meze nekladou. V podobném duchu (plast + dřevo) je proveden i košík na pečivo, jenž používáme denně. Opět v kombinaci s černým nádobím vypadá na jídelním stole skvěle.

KDP_7090     

KDP_1665-1                       

Stálicí už pár let jsou u nás produkty jako blok na nože - vyrobený z kusu masivního dřeva, dóza na sůl z kameniny a pomůcky na vaření v podobě silikonově vařečky, obracečky a servírovací lžíce (umístěné právě ve zmiňovaném toolboxu). Na těch jsem si ověřila, že kolekce Nordic Kitchen je zkrátka dokonale funkční!

KDP_7162

KDP_7081KDP_7166

Kombinace černé a dřeva zapadne do každé kuchyně, takže ať už jste obdivovatelem skandinávského designu nebo ne, věřte mi, že tyto produkty, pokud se vám zalíbily, sednou i do té vaší. Na MILKY jich najdete hned několik:)

Eva Solo je symbolem kvality, praktičnosti a surového nordic designu. Pro mě srdcovka. Věřím, že pokud si nějaký kousek zakoupíte, popadnete kouzlu kolekce Nordic Kitchen stejně jako já.

Klára