Přídavná místnost ke statku Maileg

Kód: MIL336
Neohodnoceno
Značka: Maileg
1 664 Kč 1 375 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

MAILEG je dánská značka, pro niž jsou typická roztomilá zvířátka a svět kolem nich. Svět tak trochu podobný tomu našemu, avšak, kde jsou si všichni rovni, kde se plní sny a dětská představivost nezná hranic ♡ 

Přídavnou místností rozšíříte dřevěný farmářský statek Maileg, čímž snadno získáte další prostor k dekorování a rozvíjení dětské fantazie. Místnost má dvě patra s prostornou terasou, která vybízí přímo k odpočinku. V co konkrétně proměníte místnosti je čistě jenom na vás. Bude to příbytek pro zvířátka nebo snad hostovské pokoje pro projíždějící turisty? Na MILKY najdete mnoho vybavení a doplňků, které pokojíčky dokonale zútulní.

Údržba: Doporučujeme čistit hadříkem či prachovkou.

TIP: Nechte se okouzlit Maileg světem i vy. V naší nabídce najdete nepřeberné množství zvířátek, doplňků nebo oblíbených sezónních ozdob.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Značka: Maileg
Barva: Přírodní
Materiál: Dřevo
Šířka: 23 cm
Výška: 42 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Maileg je značka okouzlujících dánských hraček. Firmu založila dánská designérka a ilustrátorka Dorothe Mailil a její manžel Erik. Hračky Maileg děti inspirují a vnáší do jejich hry spousty fantazie a představivosti. Svět Maileg plný krásných hraček, hravých doplňků a ozdob, které lze sbírat a uchovávat, můžeme sdílet s přáteli a rodinou po generace. Na MILKY najdete rozmanitý sortiment této značky, který chytne za srdce jak děti, tak i dospělé.