Skleněný svícen Lyric Medium - White

Kód: TMM116
Neohodnoceno
Značka: Tell Me More
726 Kč 600 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připravte svůj interiér na útulnou a pohodovou atmosféru se svícnem Lyric z dílny švédské značky Tell Me More. Svícen je elegantní a všestranný doplněk, který přináší do vaší domácnosti harmonii a klid. Vychutnejte si krásu přítomného okamžiku pomocí svícnu Lyric, který je ústně foukaný ze skla a barvený tradiční sklářskou technikou. Skleněný svícen díky svému designu umožňuje světlu procházet skrz něj a vytvářet krásné odlesky. Kombinujte několik velikostí i odstínů nebo jej slaďte tón v tónu, výsledek bude překrásný. 

Svícen Lyric je určen pro jednou čajovou svíčku. 

* Všechny svícny jsou uměním samy o sobě a každý kousek je jedinečný jak barvou, tak tvarem. Drobné bublinky a jiné odlišnosti od fotografie tedy nejsou závadou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svícny
Značka: Tell Me More
Barva: Bílá
Materiál: Sklo
Průměr: 12 cm
Výška: 14 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hlavní myšlenkou Annay Jönsson a Marcuse Eliassona švédské značky Tell Me More je vytvářet produkty, které se stanou přirozenou součástí každodenního života. Jejich nápadité a kreativní kousky si zamilujete. Značku charakterizují především kvalitní přírodní materiály, nadčasové linie, tvary a barvy, které obstojí i přes aktuální trendy dle sezóny a preferencí. Tell Me More se od svého vzniku v roce 2011 postupně vyvinula od textilií a koberců v udržitelný koncept interiérového designu pro celý domov.