Soška Character - The Curious One

Kód: KD183
Neohodnoceno
2 678 Kč 2 213 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sošky z kolekce Character od dánské značky Kähler navrhla dánská sochařka Malene Bjelke. Každá soška je originál s nadčasovým designem, každá vypráví svůj jedinečný příběh. Keramickou sošku využijete jako knižní zarážku, ikonické těžítko pro vaše dokumenty na pracovním stole. Slušet jí to ale bude také na komodě, poličce či okenním parapetu. The Curious One - Tato postava vyjadřuje zvídavost. Každý den vás bude pohánět kupředu, motivovat vás. Nabádá vás k novému dobrodružství.

Upozornění: Doporučujeme umístit pod výrobek podložku či samolepící gumové podložky (dorazy), aby nedošlo k poškrábání povrchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sošky
Značka: Kähler Design
Barva: Krémová
Materiál: Kamenina
Šířka: 6,5 cm
Hloubka: 8 cm
Výška: 12,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dánská značka Kähler je jedna z nejstarších skandinávských značek, která se zabývá tradiční výrobou keramiky. Tato tradice je dlouhá již téměř 180 let. Značku Kähler tak můžeme řadit mezi absolutní špičku dánského designu. Všechny produkty jsou ručně vyráběny s tou největší pečlivostí. Každý kousek má jedinečný design, který v sobě ukrývá nadčasovost. Díky tomu se z každé vázy či hrníčku budete těšit dlouhá léta. Zakladatelem této značky je Herman Joachim Kähler, který v roce 1839 začal s výrobou keramických kuchyňských doplňků. Později se jeho syn jménem Herman August Kähler začal specializovat především na precizní výrobu uměleckých váz. Jak se ukázalo, tento krok byl velmi úspěšný a značka Kähler se tak téměř okamžitě stala jedničkou v oblasti výroby keramiky. Na jeho počest bylo vytvořeno logo s monogramem HAK, které od té doby zdobí každý kousek z dílny Kähler.