Tekuté mýdlo na praní s vůní rakytníku a heřmánku
Kód: HDK131Detailní popis produktu
Tekuté mýdlo na praní Chamomile & Sea Buckthorn od Humdakin se vyznačuje příjemnou vůní rakytníku a heřmánku. Tento prací prostředek je vhodný pro všechny typy praček i pro ruční praní. Je obohacen o látky zajišťující barevnou stabilitu prádla. Doporučujeme nepoužívat společně s vlnou a hedvábím. Tekuté mýdlo na praní od dánské značky Humdakin neobsahuje žádná barviva, parabeny ani chemické látky.
- Cca 25 - 35 dávek
- Rozsah pH: 5,0 - 7,0
Použití: Tento výrobek je koncentrovaný. Na 4-5 kg prádla doporučujeme 2 uzávěry/cca 30 ml.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Prací prostředky |
---|---|
Značka: | Humdakin |
Objem: | 1 000 ml |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dánská značka Humdakin, založená v roce 2016 vizionářkou Camillou Schram, přetváří každodenní úklid v příjemný rituál péče o domov i o sebe. Její filozofie je prostá, domov by měl být místem klidu, čistoty a harmonie. A právě to Humdakin pomáhá vytvářet – jemně, účinně a s citem pro detail. Produkty této značky vznikají s maximálním ohledem na životní prostředí a bez testování na zvířatech. Kombinují účinnost s šetrností, jsou vhodné pro citlivou pokožku i alergiky, a přitom si hravě poradí s nečistotami i bakteriemi.
To, co dělá Humdakin výjimečným, je i jeho typická vůně – jemná, svěží a dlouhotrvající, která provoní domov bez zbytečné chemie. A design? Minimalistický, elegantní, v duchu skandinávského stylu, díky němuž se i běžné čisticí prostředky stávají estetickým doplňkem vaší domácnosti. Humdakin není jen značka. Je to způsob, jak se o domov starat s láskou, péčí a smyslem pro krásu.
Výrobní společnost : | Humdakin ApS |
---|---|
Adresa : | Estrupvej 1, 8380 Trige, Dánsko |
E-mail : | info@humdakin.com |